D-200
Konsantre Organik Genel Temizlik Ürünü

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde uygun olabilecek etkin bir temizleyicidir. Hastane, okul, ofis vb. işletmelerin temizlik ve hijyeninde kullanılır. Hoş kokuludur. Temizlik sonrası durulama gerektirmez 1/10 ile 1/80 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-220 LAVANTA

Konsantre Parfümlü Genel Temizlik Ürünü

Hoş kokulu, kıvamlı yüzey temizleyicidir. Kir ve lekeler üzerinde etkili temizlik gücü sayesinde kesin çözüm sağlar. Durulama gerektirmez. 1/5 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-220

Konsantre Alkol Bazlı Temizlik Ürünü

Temizlik yapılan yüzeylerde mükemmel sonuç verir, silmiş kokuları kırdım kılıcı kokusu sayesinde yok eder. Alkol bazlı formülasyonu sayesinde bu çocuğu yüksektir. Sirkülasyonu yoğun olan yerlerde mantar sağlar. 1/10 ile 1/30 oranında seyreltilerek uygulanır.

D-FLOWERS

Konsantre Oda Parfümü

Otel işyeri veya ofis gibi kötü kokuların sindiği tüm ortamlarda kullanılır. Rahatsız edici kokuları yok ederek kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Değişik koku alternatifleri mevcuttur. 1/1 ile 1/3 oranında su ile seyreltilerek kullanıldığından ekonomik bir üründür

D-100 KONSANTRE ARMATÜR ve BANYO TEMİZLİK ÜRÜNÜ

i kötü kokuları yok ederek, yüzeyi dezenfekte eder inatçı lekeleri, sabun izlerini, kireç ve su lekelerini yok eder. içindeki yararli inhibitörler sayesinde bataryalara zarar vermez. Derz aralarını temizleyerek bakteri oluşumunu engeller. Çok yönlü bir temizleyicidir. 1/5 ile 1/20 oranında su seyreltilerek kullanilir.

D-220  PLUS KONSANTRE DERZ VE TAŞ TEMİZLEYİCİ

Seramik, mermer, karo taşı ve fayans gibi taşların ders aralarında oluşan yoğun kir ve pasların temizliğinde kullanılan kuvvetli bir temizleyicidir. Ozel formülasyon sayesinde zeminde karartma ve matlaştırma yapmaz. 1/5 ile 1/30 oranında su ile seyreltilerek uygulanır.

D-GLASS KONSANTRE CAM TEMİZLEME ÜRÜNÜ 

Parlak ve cam yüzeylerde zarar vermeden temizlik yapar. Antistatik özelliği olması nedeniyle uygulama yapılan yüzeylerde toz tutunmasını geciktirir. 1/5 oranında su ile seyreltilerek uygulanır.

D-POWDER OUT

Toz Toplama Ürünü

Cilalı yüzeyler ve granitlerdeki birikmi toplayarak yüzeyde parlaklik özel bir üründür.

D-WOODPOLISH

Ahşap Temizleme ve Bakım Ürünü

Mobilya, kaplama gibi ahşap yüzeylerin temizlenmesi ve bakımında kullanilir. Özellikle yüzeylerde temizlik sağlar. Çevreye duyarlidir, doğada biyolojik olarak parçalanır. 1/10 ile 1/30 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-GARBAGE

ENDÜSTRIYEL KOKU GIDERİCİ

 Koku molekülünün kendisini hedefleyen nötorilize edici bir üründür. Özel molekül yapisi istenmeyen koku molekülüne kitlenerek kötü kokunun burun içindeki algiliyicular tarafından algılanan yapisini bozar. Scrubber, bio filtre, ozonlama gibi sistemlere oranla daha ekonomik ve daha verimli bir üründür.

D-46 OTOMAT

Alkol Bazlı Otomat Makinesi Ürünü

Hassas yüzeylere,çizilebilir granitlere ve pvc zeminlere zarar vermeyen otomat makinesi ürünüdür. Asit ve alkali içermez. Köpüğü ayarlidir. 1/30 ile 1/60 oranında su ile seyreltilerek uygulanır.

D-OTOMAT MAX 

YAG SOKUCU OTOMAT MAKINESI ÜRÜNÜ

Ağır kirli ve yağlı zeminlerin temizliğinde kullanilan alkali bazli otomat makinesi ürünüdür. Köpüğü ayarlidir. 1/30 ile 1/60 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-OTOMAT MAX POWER 

AGIR YAĞ ve KIR SOKUCU OTOMAT MAKINESI ÜRÜNÜ

Kirin, yağın ve plastik izlerinin yoğun olduğu eminlerde kullanılan fosfat bazli otomat makinesi ürünüdür. Köpüğü ayarlıdır. 1/30 ile 1/60 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.