D-REMOVER 

BOYA VE VERNİK SÖKÜCÜ SOLVENT

Metal üzerinden boya, vernik ve lak gibi kaplama malzemelerini etkili bir ekilde söken ayni zamanda elektro statik boyal yüzeylerde ve firin boyali yüzeylerde hizli zahmetsiz kullanim özelliğine sahip solve Doldurma yöntemi ile uygulanır.

D-104 G 

YAC SÖKÜCÜ AKSAM TEMİZLEYİCİ SOLVENT

Özel formülasyon sayesinde ve mekanik parcoloro zarar vermeden temizleyen bir solven Yao ve kirden masinda çok etkilidir.

D-WAX PN 

YAPIŞTIRICI VE ETiKET SÖKÜCÜ SOLVENT Reçine, mermer, granit, mobilya, cila cam, polimer yapışkan etiket kalıntılarını temizleyen özel bir solventtir.

D-RELAXING 

GEVŞETiCİ VE YAĞLAYICI SOLVENT

Korozyona maruz kalmış civata ve somun gibi bağlanti elemanlarinda meydana gelebilecek sikişma ve paslanma gibi problemleri kısa sürede gidererek rutubetten arındırır. Bu ekipmanları tekrar kullanılabilir duruma getirir.

D-101 X 

YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

Sanayi sektöründe mekanik parçalar, hassas metal parçalar ve makine gövdelerinde oluşmuş yağ, kir ve gres temizliğinde kullanilan yanıcı ve parlayıcı olmayan güvenli bir solventtir. Metali aşındırmaz.

D-103 MOB 

MOBILYA TEMiZLEME SOLVENTİ

Mobilya yüzeyindeki kurumuş tutkal ve harici lekelerin temizlenmesinde kullanılan özel bir solventtir. Hizli kuruma özelliği ile kalinti ve tortu birakmadan temiz bir yüzey sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir.

D-KT SOL 

PANO VE KONTAKTOR TEMİZLEYİCİ SOLVENT

Makinelerin elektrikli ve mekanik aksamlarenda oluşmuş istenmeyen yağ, gres ve kirlerin metal ile elektrikli aksama zarar vermeden temizlenmesi sağlayan solventtir. Güç altinda temizlik ve bakim yapmaniza olanak sağlar.

D-106 CARD 

KART TEMIZLEYICI SOLVENT

Elektronik kartların içinde oluşan kirlilikleri temizleyen ve iletken olmayan özel bir solventtir.

D-PRO 1000 

KOROZYON ÖNLEYİCİ VE KORUYUCUSOLVENT

işlenmemiş metallerin depolama ve sevkiyatında korozyona karşı korumak amacıyla geliştirilmiş özel bir solventtir.

D-103 PN 

HAM KUNAS UZERINDEN LEKE VE YAG SOKUCU SOLVENT

Özellikle tekstil sektöründe çok sa klar leke ve yoğ problemlerini karslas solventtir. çözmek için hararlanmiş özel bir Yanic ve parlayici değildir. Bundan dolay son derece güvenlidir. Uçucu olduğundan kullanimi pratiktir.

D-103 P 

MAKINE VE METAL ÜZERINDEN YAĞ ALICI SOLVENT  Makine ve metal üzerinden yağ alici solvent tekstil sektöründe dokuma tezgahi makinelerinde ufak iğne nire, lamel diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılan özel bir solventtir. Kesinlikle kalinti ve tortu birakmaz. Yanici ve parlayıcı değildir. Uçucudur