D-ANTI OIL 

KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜ

Gıda üretim tesisleri ve kesimhanelerin temizliğinde kullanılan kokusuz güçlü bir yağ sökücüdür. Otomat makinesinde güvenle kullanilir. Köpüğü ayarlıdır. 1/10 ile 40 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-ANTI OIL XL

KONSANTRE KIVAMLI YANMIŞ YAĞ ve KARBON SÖKÜCÜ

Gıda üretim tesislerinde firinlarda, ocaklar da ve davlumbazlarda oluşan katranlaşmış yağları, kurum kalintilarini kostik içermeyen formülasyonu sayesinde etkili bir şekilde temiz- ler. Elin ulaşamadığı dik yüzeylerde kivamlı ol- ması nedeni ile avantaj sağlar. 1/5 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek uygulanır.

D-ANTI OILX 

KONSANTRE YANMIŞ YAĞ ve KARBON SÖKÜCÜ

Gıda üretim tesislerinde, firinlarda,ocaklarda ve davlumbazlarda oluşan katranlaşmış yağları, kurum kalıntılarını kostik içermeyen formülasyonu sayesinde etkili bir şekilde temizler. sektörüne uygundur 1/10 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek kullanilir.

D-ANTI-OIL PLUS 

KONSANTRE KUVVETLİ YAĞ SÖKÜCÜ

Gıda üretim tesisleri ve kesimhanelerin temizliğinde kullanılan ultra güçlü bir yağ sökü cüdür. Uydu sistemlerinde güvenle kullanılır. 1/10 ile 1/100 oranında seyreltilerek kullanılır.

D-SIM

MİNERALLİ OVMA KREMİ

Formülündeki mikro partikoller sayesinde lavabo, kuvet, finn üstü ve ocoklardaki inatçi iNERALLUOVIAIGEM kirleri kolayca temizleyen mükemmel bir üründür.

D-DISHWASHER 

BULASIK MAKINESi DETERJANI

Endüstriyel bulaşık makineleri için özel üretilmiş deterjandir. Farklı sertlikteki sularda mükemmel netice almak için geliştirilmiş bir üründür. Kireç ve yağa çok iyi nüfuz ederek ağır kokular giderir. Kusursuz temizlik sağlar. Dozaj üniteleri ile kullanılır.

D-DISHWASHER-B 

BULASIK MAKINESi PARLATICISI

Endüstriyel bulaşık makineleri için özel üretilmiş parlaticidir. Bütün su sertlik derecelerinde etkilidir. Kireç birikimini önleyerek cam, metal ve porselen malzemenin parlamasini sağlar, leke bırakmaz. Köpüklenmeyi önleyerek bulaşıklarda deterjan artiği kalmamasını sağlar. Dozaj üniteleri ile kullanılır.

D-DISHWASHER-K 

BULASIK MAKINESi KiREÇ SÖKÜCÜSÜ Endüstriyel bulaşık makineleri için özel üretilmiş kireç çözücüdür. Bulaşık makinesini kireçten korur. Enerji kaybını önler. Korozif etkisi yoktur. Dozaj üniteleri ile kullanılır.

D-LOGAR 

KONSANTRE GIDER AÇICI

Logarda biriken yağı borunun içinde kolayca akacak şekilde çözerek tikanmayı zarar Herhangi bir şekilde boru ve giderlere vermeden tıkanmayı açar.

D-INOX SHINE 

PASLANMAZ YÜZEY PARLATICISI

Paslanmaz çelik ve krom aksamların parlatilmasinda ve izlenmesinde kullan Yüzeyde bir film tabakasi oluşturduğundan dolayı lekelenmelere karş etkilidir. Uzun süre parlakliğini korur.

D-DISHES 

KONSANTRE BULAŞIK DETERJANI

Kolayca durulama özelliğine sahip konsantre elde bulaşık yıkama suvisidir. Fosfat içermez, leke bırakmaz, sert sularda dahi çok etkilidir. Içindeki yumuşatıcı sayesinde ellere zarar vermez. 1/1 ile 1/3 oraninda su ile seyrelir.

D-DISHES ECO 

KONSANTRE BULAŞIK DETERJANI

Her türlü bulaşıklarda uygulanabilecek lekeleri kolayca çikartabilen hoş kokulu ekonomik bulaşık detarianıdır.

D-DM 

ÖN DALDIRMA MADDESI

Gıda sektöründe kurumuş inatçı lekelerinin temizliğinde, tabldotların temizlenmesi ve parlatılmasında daldırma yöntemi ile kullanilan kokusuz temizleyicidir. 1/40 oranında su ile seyreltilerek uygulama yapılır.

D-QAC 

KONSANTRE DEZENFEKTAN

Gıda üretim tesislerinde yüzey temizliğinde ve dezenfeksiyonunda kullanılan QAC bazli dezenfektandır. Gram negatif ve gram pozitif bakterileri sporlarini öldürür. Küf ve mantar oluşumu engelleyerek ortamda bakterilerden oluşan kötü kokuları yok eder. Okullar oteller, hastaneler, belediye binalar vb. tüm işletme ve kuruluşlarda dezenfeksiyon amaçlı güvenle kullan 1/10 ile 1/100 oranında su ile erek kullanilir.

 D-AIR 

KONSANTRE HAVA VE KLIMA DEZENFEKTANI

Klima ve havalandırmalardan oluşan bakteri lerin oluşumunu engelleyerek yok eder. Gida üretim tesislerinde ana okullarında hava şartlandırıcı olarak da kullanilir. 1/10 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-FOOD 

KONSANTRE SEBZE VE MEYE DEZENFEKTANI

Sebze ve meyveler için dezenfektanlı duru- lama maddesidir. Sebze ve meyveler daha uzun süre tazeliğini koruyabilmesi için kullanılir. Uzerinde oluşan bakterileri yok ederek dayanık- liliğini arttirir. 1/300 oraninda su ile seyrelti- lerek daldırma yöntemi ile uygulama yapilir.

D-HYGIENE COMPACT

KONSANTRE DEZENFEKTANLI YUZEY TEMİZLİK ÜRÜNÜ 

Yüzeylerin temizlik ve dezenfeksiyonunu ayni anda sağlayan özel bir üründür. Alkol bazlı formülasyonu sayesinde uçuculuğu yüksektir. Hastaneler, oteller, gida üretim tesisleri ve eğitim kurumları için ideal bir üründür. Gram negatif, gram pozitif bakterileri ve bakteri sporlannin oluşumunu engelleyerek yok eder. 1/20 ile 1/60 oranunda su ile seyreltilerek kullanilir.

D-FOOT 

KONSANTRE AYAK PASPAS DEZENFEKTANI

Gidaya yöneliktom inletmelerin geçişlerinde ki hiner ve hiiven kullanilir, Gram negatif, gram pozitif, mantar ve küf sporlarena karga etkilidir. 1/20 ile 1/50 oraninda su ile seyreltilerek kullanilir.

D-HYGIENE SOAP 

DEZENFEKTANLI EL SABUNU

ciltteki bakterilerin çoğalmasini durdurmak ve bu bakterileri yok etmek amacryla kullanilan PH’i ayarli özel bir üründür. Gram negatif ve gram pozitif gibi bakterilere karsi etkilidir. Cildi nemlendirerek canli sağlar.

D-HYGIENE LIQUID 

ALKOL BAZLI EL DEZENFEKTANI

El hijyeninin önem kazandığı durumlarda ellerin dezenfeksiyonu amaciyla kullanilan etki alanına sahip bir dezenfektandir. Ellerde kuruma ve çatlama yapmaz.