D-51

GLİSERİNLİ EL SABUNU

içerdiği doğal nemlendiriciler sayesinde cildi canlandiran ve yumugatan, hal bir şekilde durulonobilen cilt PH ina uygun ayrica hos kokulu bir temizleme svisidir.

D-54

ANTIBAKTERİYEL KÖPÜK

Köpük formunda deoderize edici bakteri. yel el yikoma ürünüdür. Özel formülasyonu sa- yesinde cildi tahriş etmez. Yoğun kullanim olan yerlerde ekonomiklik soğlar

D-WET 

NEMLENDIRiCi EL SABUNU

Hassas ciltler için özel üretilmiş bir sivi sabundur içinde özel nemlendiriciler banndi rir. Dermatolojik açudan içeriği test edilmiştir.

D-CREAM 

EL KORUMA VE BAKIM KREMi

Ciltte gözle görülmeyen ve kirilgan olma- yan bir koruyucu katman oluşturarak özellikle boya, tutkal, kurum ve ağır yağ gibi zararlı birikintilerin cilde zarar vermesini engelleyen özel bir üründür.

D-55

KONSANTRE YOĞUN YAĞ SÖKÜCÜLÜ CİLT TEMİZLEME ÜRÜNÜ

Ciltte birikmis yog, kir, karbon ve posagi hizli vekilde gideren kuvvetli fokat cilde duyarl bir temizleyicidir. Asand nca dolgu malzemesi, solvent ve kostik içermez. içindeki özel yumu ve onaricular sayesinde cilde zarar ver- mez. 1/3 ile 1/10 nda su ile seyreltilerek orani kullanilir,

D-55 ECO 

KONSANTRE YAĞ SÖKÜCÜLÜ CİLT TEMiZLEME ÜRÜNÜ

Ciltte birikmiş yağ, kir, karbon ve pasağl hizli bir şekilde gideren kuvvetli fakat cilde duyarli bir temizleyicidir. Aşindirici, dolgu malzemesi, solvent ve kostik içermez. içindeki özel yumuşatici ve onarıcılar sayesinde cilde zarar vermez. Ekonom 1/3 ile 1/5 oranın- da su ile seyreltilerek kullanilir.

D-WORKER CREAM 

YOĞUN YAĞ SÖKÜCÜLU CiLT TEMiZLEME KREMi

En ağır şekilde yağa, pasağa, boya ve mürekkebe bulaşmış ciltlerin temizliğinde kremsi yapısı sayesinde etkin bir temizlik sağlar. Solvent ve kostik içermeyen özel bir üründür.