Şirketimiz bünyesinde, yılların vermiş olduğu tecrübelerle siz değerli ortaklarımızın üretim esnasında ihtiyaç duyacağınız teknik kimyasalları ve temizlik, hazırlık kimyasallarını tedarik, imalat, çözüm ortaklığı, danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

DOKA KİMYA olarak, öncelikli amaç kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile üretim proseslerinizde çözüm ortağı olmak, çevre dostu, yaşam alanlarına ve kullanıcılara saygılı, öncü şirket imajını kurmaktır.

Şirketimiz “DOKA KİMYA” markası ile, endüstriyel bakım kimyasalları konusunda geniş yelpazesi, kaliteden ödün vermeyen üretim süreci ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, imalatını ve satışını yaptığı tüm kimyasalları yüzde yüz müşteri memnuniyeti esası ile çalışan ve işletme müşterilerini de “sonsuz memnuniyet garantisi taahhüdünü” şirket sloganı olarak benimsemiştir.

DOKA KİMYA alanında yurtiçi ve yurtdışında geçerli kabul görmüş kalite belgeleriyle, Sağlık ve Tarım bakanlığı onayları yanı sıra Ege Üniversitesi onayları ile kaliteli ürün seçeneklerini tescillenmiş, program ortaklarıyla ilerlemeyi ilke edinmiştir. Ürünlerimiz tarafınıza ulaşmadan evvel, kalite kontrol aşamalarında titizlikle incelemeye tabi tutulmuş, çözümleriyle sadece temizliği değil aynı zamanda kalite, düşük maliyet ve hijyeni de sağlamaktadır.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ
0 100%