D-SNOW 

KAR VE BUZ ÇÖZÜCÜ

Yol üzerinde buz oluşumunu ve karın yol yüzeyine yapışmasını engelleyen kimyasal bir sividir. Kar ve buzlanmadan önce kullanılması tavsiye edilir. 24 saat ara ile püskürtülerek kullanılir. Donma noktası -30 ile -70 arasındadır. 1/1 su ile seyreltilerek kullanılir.

D-WAX 

POLiMER CiLA

Karo, taş, mozaik, mermer, traverten, pvc, marley, linoneum gibi sert zemin yüzeylerinde parlatıcı ve koruyucu tabaka oluşturan cilalama maddesidir. Uygulama öncesi F-WARNISH ile temizlenmesi önerilir.

D-CRYSTAL 

KRİSTALİZE CiLA

Mermer, traverten, karo gibi kalsiyum karbonat bazlı taşların parlatılmasında ve korunmasında kullanılan uzun ömür ve üstün nitelikli bir cila maddesidir.

D-WARNISH 

KONSANTRE KİR VE CILA SÖKÜCÜ

Otel, hastahane, restorani fabrika gibi işletmelerin cila yapılacak alanlarinin cilalanmadan önce ve ya cilanın yenilen mesin de kullan ilan özel formülasyonlu bir ürünüdür. 1/5 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-REMOVER DOUBLE 

ÇİFT KONPENATLI BOYA SÖKÜCÜ

Metal üzerinden boya, vernik ve lak gibi kaplama malzemelerini etkili bir şekilde söken ayni zamanda elektro statik yüzeyler ve firın boyalı yüzeylerde hızlı zahmetsiz özelliğine sahip solventtir Doldurma yöntemi ile uygulanır.

D-REMOVER 

BOYA VE VERNİK SÖKÜCÜ SOLVENT

Metal üzerinden boya, vernik ve lak gibi kaplama malzemelerini etkili bir ekilde söken ayni zamanda elektro statik boyal yüzeylerde ve firin boyali yüzeylerde hizli zahmetsiz kullanim özelliğine sahip solve Doldurma yöntemi ile uygulanır.

D-104 G 

YAĞ SÖKÜCÜ AKSAM TEMİZLEYİCİ SOLVENT

Özel formülasyon sayesinde ve mekanik parcoloro zarar vermeden temizleyen bir solven Yao ve kirden masinda çok etkilidir.

D-WAX PN 

YAPIŞTIRICI VE ETiKET SÖKÜCÜ SOLVENT Reçine, mermer, granit, mobilya, cila cam, polimer yapışkan etiket kalıntılarını temizleyen özel bir solventtir.

D-RELAXING 

GEVŞETiCİ VE YAĞLAYICI SOLVENT

Korozyona maruz kalmış civata ve somun gibi bağlanti elemanlarinda meydana gelebilecek sikişma ve paslanma gibi problemleri kısa sürede gidererek rutubetten arındırır. Bu ekipmanları tekrar kullanılabilir duruma getirir.

D-101 X 

YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

Sanayi sektöründe mekanik parçalar, hassas metal parçalar ve makine gövdelerinde oluşmuş yağ, kir ve gres temizliğinde kullanilan yanıcı ve parlayıcı olmayan güvenli bir solventtir. Metali aşındırmaz.

D-102 FAST 

HASSAS BOYA YüZEY TEMİZLEYİCİ

Metal, beton, kauçuk, plastik ve her nevi yüzeydeki yağ, gres, kir vs. izlerini güvenli ve ekonomik olarak yok eder. Klorlu solvent ve fosfat içermez. Özel formülasyonu sayesinde mükemmel temizlik sağlar.

D-104 ELECTRA 

ELEKTRIK DEVRELERi TEMİZLEYİCİ

Elektrik malzemelerinin temizlenmesinde kullanılan anti korozif ve tamamen buharlaşansolvent esaslı temizlik ürünüdür. Metali aşındırmaz, durulama gerektirmez Yanıcı ve parlayıcı değildir.

D-103 MOB 

MOBILYA TEMiZLEME SOLVENTİ

Mobilya yüzeyindeki kurumuş tutkal ve harici lekelerin temizlenmesinde kullanılan özel bir solventtir. Hizli kuruma özelliği ile kalinti ve tortu birakmadan temiz bir yüzey sağlar. Yanıcı ve parlayıcı değildir.

D-MOLD SUNDER 

KALIP AYIRICI SiLiKON

Kauçuk plastik ve döküm islerinde üretilen parçanin kaliptan kolay ayrilmasi ve parça kalitesinin yüksek olmasini sağlayan kalp ayiricidir. Uygulanan füm yüzeye bir film tabakasi oluşturur. Yüksek isiya dayanikli olup akma yapmaz, Tekstil ve kağit islerinde yapışma önleyici ve kaydirci olarak transfer baski makinelerinde boya temizliğinde ve kumaş ayirma işlerinde ahşap, metal ve plastik yüzeyleri temizlemek ve parlatmak için kullanilir, insan sağliğina ve doğaya zararli maddeler içermez.

D-RELAXING PLUS 

GEVŞETiCİ, YAĞLAYICI VE PAS SÖKÜCÜ Korozyona maruz kalmış civata ve somun gibi bağlantılı elemanlarında meydana gelebilecek sıkışma ve paslanma gibi problemleri kısa sürede gidererek rutubetten arındırır, iyi bir pas sökücüdür. Parçalan ilk günkü gibi kullanır hale getirir.

D-PROTECTOR 

ELEKTRIKSEL CIHAZLARIN RUTUBET KORUYUCUSU

Yüzeyde oluşturduğu şeffaf ve kalici tabaka ile cihazların nem ve korozyondan korumasını sağlayarak ömrünü uzatır. Kısa devreleri önler. Su geçirmez. En ince ve riskli bölgelerde dahi etkin koruma sağlar.

D-LIQUID GRES 

SIVI GRES

Özellikle yağlama noktası zor olan yerlerde kullanilabilen üstün içerikli, koruyucu ve problem çözücü bir üründür. Kullanıldığı noktanın yeri ve önemi olmaksızın üstün tutunma sayesinde uzun süre yağlanma görevini yerine getirebilmektedir.

D-PRO MAX 

GAZAATI KAYNAK SPREYİ

Kaynak işlemi sirasında oluşan çapakların nozul ve iş parçasına yapışmasını engelleyen çevre dostu gazaltı kaynak spreyidir.

D-PRO 403 

KONSANTRE KAYNAK ÇAPAK ÖNLEYİCİ

Kaynak yapılan metal yüzeyler üzerinde oluşan çapaklanmayı önleyerek daha sonradan oluşacak iş ve zaman kaybının önüne geçer. Su bazli olmasından dolay duman ve koku çıkışın engeller. 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanilir.

D-PRO TRACE 

KAYNAK LEKE GIDERici VE PARLATICI

Paslanmaz çelik yüzeylerdeki kaynak kalıntılarını ve karartıları yok eden özel bir üründür. Su ile seyreltilmez.

D-IRON SOL 

DEMIR FOSFAT

Metal yüzeylerdeki pasi, yağı ve kiri tek işlemde temizleyerek fosfat tabakası kaplayan özel bir üründür. Boya öncesi hazirliklarda işçilik ve zaman tasarrufu sağlar. 1/5 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-KT SOL 

PANO VE KONTAKTOR TEMİZLEYİCİ SOLVENT

Makinelerin elektrikli ve mekanik aksamlarenda oluşmuş istenmeyen yağ, gres ve kirlerin metal ile elektrikli aksama zarar vermeden temizlenmesi sağlayan solventtir. Güç altinda temizlik ve bakim yapmaniza olanak sağlar.

D-106 CARD 

KART TEMIZLEYICI SOLVENT

Elektronik kartların içinde oluşan kirlilikleri temizleyen ve iletken olmayan özel bir solventtir.

D-LINING 

FREN BALATA VE PARCA TEMiZLEYİCİ

Fren balatalarında zamanla oluşan asbest tozları aracinizin fren kabiliyetini etkiler ve pis bir görünüm kazandırır. Fren ve debriyai parçalarındaki kir, gres, balata tozlarini temizler ve tutunma kabiliyetini güçlendirir. Boya, kauçuk ve plastige zarar vermez. Parlayıcı ve yanica gaz içermez. Uygulama yapilacak soğuk balatalara, tüm plastik ve metal aksama püskürtme yöntemi ile uygulanır.

D-PRO 1000 

KOROZYON ÖNLEYİCİ VE KORUYUCUSOLVENT

işlenmemiş metallerin depolama ve sevkiyatında korozyona karşı korumak amacıyla geliştirilmiş özel bir solventtir.

D-PRO CLEANING 

YÜKSEK PERFORMANSLI ULTRASONIC TEMİZLEYİCİ

Altın, gümüş ve hassas metaller için tasarlanmış ultrasonic sividir. Yağlı kirli pasakli her türlü parçanın yıkanması için uygundur. Cila, polisaj atıklarının ve yağların temizlenmesinde kullanılır. Yağlar parlatma bileşikler ve balmumu atıkları kaldırmada etkilidir. Yanici değildir. Otomatik parça yikama makinaları için tasarlanmıştır. 1/10 ile 1/80 oraninda seyreltilerek kullanılır.

D-TAR MAX 

YAĞ, GRES, WAX VE KATRAN SÖKÜCÜ

Elin ulaşamadiği dik yüzeylerde yağ, gres, katran ve wax lekesi gibi ağır kirlilikleri emerek bünyesine alan özel solvent bazlı bir üründür. 1/3 ile 1/7 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-103 PN 

HAM KUNAS UZERINDEN LEKE VE YAG SOKUCU SOLVENT

Özellikle tekstil sektöründe çok sa klar leke ve yoğ problemlerini karslas solventtir. çözmek için hararlanmiş özel bir Yanic ve parlayici değildir. Bundan dolay son derece güvenlidir. Uçucu olduğundan kullanimi pratiktir.

D-105 KT 

KAUÇUK TEMizLEYici VE KORUYUCU

Matbaa makinalarındaki kauçuk merdanelerde veya diğer sektördeki kauçuk merdanelerde kullanilan özel bir solventtir. Kazan kauçuğu ve merdaneleri temizler, doku ve porlarini açarak tekrar kazanulmasını sağlar. Özel içeriği sayesinde kusursuz bir temizlik ve koruma sağlar.

D-103 P 

MAKINE VE METAL ÜZERINDEN YAĞ ALICI SOLVENT 

Makine ve metal üzerinden yağ alici solvent tekstil sektöründe dokuma tezgahi makinelerinde ufak iğne nire, lamel diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılan özel bir solventtir. Kesinlikle kalinti ve tortu birakmaz. Yanici ve parlayıcı değildir. Uçucudur.

D-CLEAN 

KONSANTRE YAĞ VE LEKE SÖKÜCÜ

Endüstriyel alanlarda oluşan kurumus ve katmanlaşmrş yağ birikintilerini çözen güçlü bir yağ sökücüdür. Makine, tezgah, zemin, araç ve gereçlerin kir, pasak ve yağdan anndirilmasanda kullanılan özel bir üründür. Doğada parçalanarak çevre kirliliği yaratmaz. 1/5 ile 1/30 oraninda su ile seyrelfilerek kullanilir.

D-FAST 

ALUMİNYUM TEMİZLETİCİ VE PARLATICI

Alüminyum petekleri ve yüzeyleri inatçi kir ve oksitten, asit içermeyen formulü sayesinde temizler ve parla Uygulamadan sonra durulama gerektirir. 1/5 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek F-FAST FREE DURULAMA GEREKTIRMEYEN ALÜMINYUM TEMizLEYici Alüminyum yüzeylerde oluşan yağ, kir ve oksitlenmeyi asit ve alkoli içermeyen yapısıyla güvenle temizler. Durulama gerektirmez. 1/5 ile 1/30 oraninda su ile seyreltilerek kullanilir.

D-FAST FREE 

DURULAMA GEREKTIRMEYEN ALÜMINYUM TEMiZLEYİCİ

Alüminyum yüzeylerde oluşan yağ, kir ve oksitlenmeyi asit ve alkali içermeyen yapısıyla güvenle temizler. Durulama gerektirmez. 1/5 ile 1/30 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-RUST REMOVER 

KONSANTRE YAĞ VE PAS SÖKÜCÜ

Boyanacak metal yüzeylerdeki yağ, kir ve pasın temizliğinde ve paslanmaz çelik yüzeylerin parlatılmasında kullanılan etkili bir üründür. 1/5 ile 1/20 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-RUST REMOVER PLUS 

KONSANTRE SİLİS VE TORTU TEMiZLEYİCİ

Silis ve kireç tortular ile pasın temizlenmesinde kullanılan etkili bir üründür. Özellikle dış cephelerin BTB, Alikobant, Kompozit vb. temizliğinde kullanılması önerilen özel bir üründür. 1/2 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-PROFACE 

KONSANTRE BOYA ÖNCESi YÜZEY HAZIRLAYICI

Metal yüzeylerdeki pasi, yağı ve kiri tek işlemde temizleyerek fosfat tabakası kaplayan özel bir üründür. Boya öncesi hazırliklarda işçilik ve zaman tasarrufu sağlar. 1/5 ile 1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-MIX 

KONSANTRE HARÇ VE BETON SÖKÜCÜ

Özellikle inşaat sektöründe çok amaçl güçlü formülasyonu sayesinde beton ve harç kalıntılarını, kararmış organik kirleri ve nakliyat sonrası mikserleri temizleyen etkili bir üründür. içerdiği koruyucular sayesinde metale ve boyaya zarar vermez. 1/5 ile 1/10 oraninda su ile seyreltilerek kullanılır.

D-LIME FINISHING 

KONSANTRE KIREC, PAS VE TORTU SÖKÜCÜ

Soğutma ve isitma sistemlerinde eşanjör boyler, su depoları vb.) oluşmuş kireç taşl ve mineral tortulari küçük parçalara ayırarak temizleyen bir üründür. Kireç ve tortu oluşmasına sebep olan diğer mineralleri iyonize ederek bünyesine kattığı için uygulama esnasında tıkanmalara yol açmaz. Koruyucu inhibitörler içerdiğinden sistemlere zarar vermez. 1/5 ile 1/15 oraninda su ile seyreltilerek kullanır.

D-STOPPING 

CHILLERSOĞUTMA SiSTEMLERi PAS VE KOROZYON ÖNLEYİCİ

Sanayide açık ve kapalı devre soğutma sistemlerinin içerisinde zamanla oluşan bakteri üremesi, pas ve korozyonu önleyerek sistemin ilk günkü performansında çalışmasını sağlar. Aynı zamanda metal parçalari pas ve korozyona karşı korur. 1/10 ile 1/100 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-STOPPING 

CHiLLER SOĞUTMA SiSTEMLERi PAS VE KOROZYON ÖNLEYİCİ

Sanayide açık ve kapalı devre soğutma sistemlerinin içerisinde zamanla oluşan bakteri üremesi, pas ve korozyonu önleyerek sistemin ilk günkü performansında çalışmasını sağlar. Aynı zamanda metal parçaları pas ve korozyona karşı korur. 1/10 ile 1/100 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-PASSIVATION 

KONSANTRE PASİVASYON SIVISI

Çok amaçlı kullanılabilen etkili pas ve korozyon önleyicidir. Yüzey işlemleri sonrası metal yüzeyler üzerinde oluşabilecek oksitlenmeleri engeller. 1/50 ile 1/100 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

D-MOSS STOP 

KONSANTRE YOSUN ÖNLEYİCİ

Kapalı yarı açık ve açık soğutma suyu sistemlerinde, ISI iletim sistemlerini, boruların iç kısımlarını ve kazanları temiz tutarak isi iletimini, soğutma ve enerji verimini arttırılan bakteri, mantar, su küf veya maya içeren mikroorganizmaları kontrol ederek oluşmalarını önleyen özel bir formülasyondur. Havuz suyundaki etkisini kaybettiği anda, suyun dengesinin korunmasında önemli bir etkisi vardır. 1/50 ile 1/100 su ile kullanılır.